O FIRMIEOFERTAGEOFIZYKA POSZUKIWAWCZAGEOFIZYKA INŻYNIERSKAPORTFOLIOPRACAKONTAKT

Badania geofizyczne
dla budownictwa, geotechniki
i ochrony środowiska

 Rozpoznanie struktur perspektywicznych
dla występowania złóż węglowodorów

Poszukiwanie i rozpoznanie
złóż surowców mineralnych

Wykrywanie pustek skalnych
naturalnych i poeksploatacyjnych,
starych wyrobisk górniczych, tuneli

Rozpoznanie struktur wodonośnych,
poszukiwanie wód pitnych i termalnych,
lokalizacja ujęć i odwiertów

Poszukujemy kandydatów do pracy:

Stanowisko: Geofizyk, geolog (technik geolog)

WYMAGANIA

  • znajomość podstaw geofizyki i geologii (mile widziani absolwenci kierunku Geofizyka),
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja własnej pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do prac terenowych,
  • rzetelność, komunikatywność, zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B.

OBOWIĄZKI:  polowe prace geofizyczne w kraju lub za granicą

Stanowisko: Geodeta / technik geodeta

WYMAGANIA

  • doświadczenie w zawodzie (wykształcenie wyższe lub średnie),
  • znajomość obsługi sprzętu GPS oraz tachimetru,
  • dobra znajomość specjalistycznych programów geodezyjnych,
  • doświadczenie przy wykonywaniu prac terenowych,
  • samodzielność w działaniu,
  • biegłość w organizacji pracy zespołu,
  • odpowiedzialność, komunikatywność, zaangażowanie,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie dla osób wykazujących duże zaangażowanie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • udział w ciekawych projektach badawczych.

Osoby zainteresowane pracą powinny przesłać swoje CV na adres: j.figula@pbg.com.pl
wybranymi kandydatami skontaktujemy się w celu umówienia spotkania.

W CV prosimy umieścić poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

PBG sp. z o.o.

Biuro Zarządu:
f1.png  +22 486 41 00
f2.png  + 22 486 40 46
f3.png   e-mail
f4.png   ul. Jagiellońska 76, 03-301 Warszawa

Biuro w Krakowie:
f1.png  +12 269 04 21
f2.png   +12 269 04 21
f4.png ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków

Biuro  we Wrocławiu:
f1.png kom. 602 170 319
f2.png + 22 486 40 46
f3.png  e-mail
f4.png ul. Grabiszyńska 241, 53-234 Wrocław